Триває комплектація команди.
ЗНАЙОМИМОСЬ З НОВАЧКАМИ
Назар ВЕРБНИЙ
Дата народження - 26.07.1997 - 24 роки.
Народився у Львові.
Амплуа - півзахисник
Футбольна кар'єра
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ:
2009-2013. Карпати (Львів). В ДЮФЛ зіграв 75 матчів (29 голів)
ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ ФУТБОЛ:
171 матчів - 11 голів
Виступав за команди:
2013-2016 - Карпати U19-U21
2016/17- Карпати U19-U21
2017/18 - Карпати U21, Карпати, Рух
2018/19 - Карпати U21, Карпати, Рух
2019/20 - Карпати U21, Карпати, Олімпік (Донецьк)
2020/21 Карпати (Галич)
Вадим ГУДЗІНСЬКИЙ
Дата народження - 02.07.2001 - 20 років.
Народився у Львівській області
Амплуа - півзахисник
Футбольна кар'єра
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ:
2014-2018. УФК-Карпати (Львів). В ДЮФЛ зіграв 88 матчів (25 голів)
ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ ФУТБОЛ:
69 матчів - 2 голи
Виступав за команди:
2018-2020 - Карпати (Львів) U19, U21
2020/21 - Карпати (Львів) - Друга ліга ПФЛ
Ігор НАГОРНИЙ
Дата народження - 22.05.1995 - 26 років.
Народився у Черкаській області.
Амплуа - захисник
Футбольна кар'єра
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ:
2007-2012. Молодь (Полтава) , Динамо (Київ). В ДЮФЛ зіграв 80 матчів (27 голів)
ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ ФУТБОЛ:
110 матчів (в Україні) - 5 голів
Виступав за команди:
2012-2016 - Динамо (Киїів) U19, U21, молод., дублери
2016-2018 - Арсенал-Київщина (Біла Церква)
2018-2020 - Виступи у Польщі
2020/21 - Буковина, Карпати (Галич)
Бажаємо Назару Вербному, Вадиму Гудзінському та Ігорю Нагорному успіхів у новій команді - ФК Агробізнес (Волочиськ).
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
18.05.2024 | 9 тур | |
13.00 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
СК Полтава Полтава |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 26 | 20 | 4 | 2 | 45-15 | 64 |
2 | Інгулець | 26 | 19 | 4 | 3 | 55-15 | 61 |
3 | Лівий берег | 26 | 15 | 5 | 6 | 54-17 | 50 |
4 | Епіцентр | 26 | 11 | 11 | 4 | 37-28 | 44 |
5 | Прикарпаття | 26 | 9 | 10 | 7 | 34-27 | 37 |
6 | Кудрівка-Нива | 25 | 9 | 9 | 7 | 28-30 | 36 |
7 | Вікторія | 26 | 9 | 9 | 8 | 22-26 | 36 |
8 | Маріуполь | 26 | 8 | 11 | 7 | 27-24 | 35 |
9 | Полтава | 25 | 9 | 7 | 9 | 43-39 | 34 |
10 | Агробізнес | 26 | 9 | 7 | 10 | 23-27 | 34 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 9 | 3 | 1 | 31-9 | 30 |
2 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 23-9 | 27 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 20-13 | 27 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 30-22 | 18 |
5 | Галичина (Львів) | 13 | 5 | 3 | 5 | 14-20 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 3 | 3 | 7 | 16-24 | 12 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 3 | 1 | 9 | 15-25 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 0 | 3 | 10 | 14-41 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 12 | 0 | 1 | 58-9 | 36 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 10 | 2 | 1 | 50-10 | 32 |
3 | Галичина (Львів) | 13 | 6 | 5 | 2 | 35-11 | 23 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 6 | 3 | 4 | 25-13 | 21 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 33-17 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 2 | 2 | 9 | 13-44 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 2 | 1 | 10 | 9-39 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 1 | 0 | 12 | 5-85 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | М-Мрія Хмельн. | 8 | 5 | 2 | 1 | 22-6 | 17 |
2 | Агробізнес-ДЮСШ | 6 | 5 | 0 | 1 | 11-5 | 15 |
3 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
4 | Поділля Хмельн. | 7 | 3 | 0 | 4 | 10-14 | 9 |
5 | Новатор Хмельн. | 7 | 1 | 1 | 5 | 8-12 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 8 | 1 | 0 | 7 | 7-30 | 3 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Агробізнес-ДЮСШ | 6 | 3 | 1 | 2 | 13-9 | 10 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
4 | Фортеця Кам.-Поділ. | 5 | 2 | 0 | 3 | 20-16 | 6 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 5 | 0 | 0 | 5 | 0-38 | 0 |