Національна збірна України серед ветеранів проводить матчі до 30-річчя незалежності України

Приймає гостинне Прикарпаття.

Усього заплановано три матчі.

Перший матч відбувся 19 серпня в Коломиї.

Сільмаш (Коломия) - Національна збірна ветеранів - 3:4

Зірки українського футболу стали учасниками чудового футбольного свята, присвяченого 30-річчю Дня Незалежності України, воїнам у зоні ООС/АТО, а також з нагоди Дня міста Коломиї.

Весь матч тримали інтригу та увагу кількох тисяч глядачів, які заповнили трибуни стадіону. По черзі одна чи інша команда виходила вперед, але в підсумку збірна виявилася сильнішою! У складі команди в синій формі відзначились Андрій Хомин (двічі), Едуард Цихмейструк та Олексій Бєлік!

20 серпня. Спартак-АТО Івано-Франківськ – Національна збірна ветеранів – 1:1

На головному стадіоні Івано-Франківська – знаменитому «Русі» – відбувся дружній матч з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України та в підтримку українських воїнів у зоні ООС/АТО!

Команда Спартак-АТО сформована з військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, з молодих та завзятих хлопців. Протистояти їм було нелегко, але цікаво. Перед грою міський голова Франківська Руслан Марцінків та засновник збірної ветеранів Олег Собуцький подякували всім учасникам за чудове свято та привітали з прийдешнім ювілеєм.

А зі стартовим свистком арбітра вся увага глядачів переключилася на події на футбольному полі. І дивитися справді було на що!

Нульова нічия в першому таймі, а по перерві спартаківці відривають рахунок... Такий неочікуваний результат тримався з чверть години, після чого Олексій Бєлік відновив рівновагу – 1:1!

Сьогодні, 21 серпня відбудеться третій матч.

с.Братківці (Тисменицький р-н), 17.00. ФК «Колос» (Братківці) — Національна збірна ветеранів