ПРОТОКОЛ МАТЧУ
Оболонь (Київ) - Агробізнес (Волочиськ) - 3:1
Чемпіонат України 2020/21. Перша ліга. 8 тур
25 жовтня 2021. 18.30. Київ, стадіон "Оболонь Арена". Температура +5. Глядачів - 850. Поле –4.
Арбітри: головний - Романов В.М. (Дніпро), асистенти арбітра - Юхименко М.В. (Луцьк), Гашков Є.Л. (Чернівці), четвертий - Заброда К.В. (Київ). Спостерігач арбітражу - Валенко А.А. (Львів)
Оболонь: Литвиненко, Осман, Мате, Бородай, Безуглий, Матяж, Лук'янчук (Лобов 90+1), Мединський (Прокопенко 73), Слободян (Савченко 64), Олійник (Суханов 78), Черній (Щебетун 78)
Запасні: Федорівський, Майданевич, Батальський, Мурза, Чідомере, Глошардін, Покотилюк
Головний тренер - Валерій Іващенко
Агробізнес: Мозіль, Синиця, Курило, Карась (Захарків 90+1), Гудзінський (Петров 79), Вербний, Юхимович, Когут Іван, Семенюк (Семенець 67), Бойчук (Нагорний 79), Груша
Запасні: Задерейко, Артим
Головний тренер - Олександр Чижевський
Попередження: Осман 18, Черній 59, Савченко 71 - Груша 14, Гудзінський 29, Петров 90+3
Голи: Лук'янчук 8, Матяж 74, Щебетун 90+4 - Когут Іван 76
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 22 | 9 | 7 | 6 | 40-32 | 34 |
7 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
8 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |