Перемога і нічия у Преміум-лізі з футзалу

У День Cвятого Миколая дві дитячі волочиські команди Агробізнес-ДЮСШ зіграли матчі 2 туру.

Свято святом, а матчі престижного зимового дитячого турніру з футзалу ніхто не відміняв. Ось і недільного ранку 19 грудня дві команди клубним автобусом ФК Агробізнес вирушили у Хмельницький на матчі чергового ігрового дня.

У Хмельницькому в залі спорткомплексу Хмельницького національного університету відбулися матчі другого туру в віковій групі 2008-2009.

Агробізнес-ДЮСШ-2-2009-2010 Волочиськ (тренер - Сергій Чиж) - Сокіл (Хмельницький) - 2:2 (0:2)

Спершу зіграли підопічні Сергія Чижа. Хмельницький Сокіл вважається фаворитом групи. У першому таймі хмельничани володіли перевагою, яку втілили у два забиті м'ячі.

Однак, у другому таймі наші футболісти проявили характер і зуміли відігратися.

Спершу Олександр Старіков зумів "розмочити" рахунок.

А згодом він прийняв активну участь у другому голі. Після його боротьби м'яч відскочив до Максима Зотова, який зрівняв рахунок.

Кінцівка матчу була дуже емоційною. Агробізнес мав нагоду вийти вперед, але не вийшло.

Сокіл атакував більше, однак юні волочиські футболісти відстояли свої ворота і мали підстави для позитивних емоцій. Нічию варто вважати позитивним результатом.

Команда Сергія Чижа більш юна, ніж суперник, Сокіл переважав у зрості та досвідченості, але це не завадило Агробізнесу-ДЮСШ -2-2009-2010 відібрати очки у імовірного фаворита.

Агробізнес-ДЮСШ-1-2008-2009 Волочиськ (тренер - Вадим Шмигун) - CFC «AMOR-2» (Хмельницький) - 12:0 (3:0)

Перший м'яч на свій рахунок Агробізнес записав лише за три хвилини до перерви. Підопічні Вадима Шмигуна мали велику ігрову та територіальну перевагу, яку ніяк не могли втілити у забиті м'ячі. "Дива" у воротах творив воротар наших суперників.

Цікаво, що рахунок було відкрито завдяки автоголу.

Далі концентрація хмельничан була втрачена, і наші футболісти відзначились ще двічі до перерви.

У другому таймі наставник «AMOR-2», розуміючи, що сьогодні його команді взяти очки вже не вдасться, експерементував із складом, давши змогу пограти усім. Тож підопічним Вадима Шмигуна було нескладно довести матч до перемоги з великим рахунком. Приємно, що наші хлопці не зупинялися, як зазвичай це є у прагматичному дорослому футболі, а йшли вперед і атакували, незважаючи на прийнятний результат.

Ще в одному матчі 19 грудня CFC «AMOR-1» переміг ФА "Рівень" - 8:0.

7  CFC «AMOR-2» 2 0 0 2 2-25 0

Сьогодні обидві наші команди у "шапці" турнірної таблиці. Однак учасники зіграли різну кількість матчів. Вся боротьба попереду. Принаймні п'ять із семи команд можуть вести боротьбу за високі місця і це має бути дуже захоплююче.