Агробізнес вийшов з відпустки

25 січня команда зібралася у Волочиську і провела тренування.

Нагадаємо, що з 15 січня футболісти займалися вдома індивідуально, виконуючи завдання, поставлені тренерським штабом. 

Перед початком тренування відбулися збори команди, на яких віце-президент ФК Агробізнес Андрій Донець та головний тренер Олександр Чижевський розповіли про плани на підготовчий період, представили новачків, та окреслили завдання на весняну частину сезону.

Сьогодні відбулося перше тренування. Спочатку - розминка, далі футболісти виконували вправи з м'ячем, та пограли у футбол на спортивному майданчику стадіону "Юність". Другою частиною тренування була бігова робота.

Порадувало, що знову в строю Микола Когут, який відновився після проведеної операції.

Велика подяка тренеру, який займається фізпідготовкою футболістів, Сергію Ваколюку, який ретельно працював із гравцем, щоб він вийшов у стрій вже на початок зимового збору.

По закінченні тренування відбулася зустріч команди із засновником ФК Агробізнес Олегом Собуцьким. Футболісти привітали його з Днем народження. Олег Михайлович побажав успішної футбольної весни для волочиської команди та висловив сподівання, що весною Агробізнес покаже хорошу гру, позитивні результати та займе гідне місце в турнірній таблиці по закінченні сезону.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net