Агробізнес переміг Карпати у контрольному поєдинку

У Винниках у спорткомплексі ім. Богдана Маркевича відбувся другий спаринг Агробізнеса із чотирьох, запланованих на етапі підготовки до сезону «в рідних стінах».

Суперник – амбітні Карпати, які відроджують славні традиції і боряться за підвищення в класі, займаючи першу сходинку в турнірній таблиці групи А у Другій лізі.

02.02.2022. Агробізнес - Карпати (Львів) - 1:0
Контрольний матч. Винники. Спорткомплекс ім. Б. Маркевича
Гол: ГНП (81)

Склад Агробізнеса у першому таймі: Артим, Бойчук, Карась, Когут Іван, Думанюк, Нагорний, Черненко, Синиця, Апанчук, два ГНП

Початок був за Агробізнесом, який активніше зіграв у атаці, однак Карпати згодом вирівняли гру і мали незначну територіальну перевагу. Агробізнес завдав кілька ударів, які не досягли цілі, у Карпат теж були удари, але надійна гра Артима завадила львів'янам забити.

Агробізнес (2 тайм): Артим, Бойчук, Карась, Ємаєв, Нагорний, Гудзінський, Русьян, Груша, три ГНП. В останній чверті повторно виходили Синиця та Іван Когут.

У другому таймі була приблизно рівна гра. Моментів біля воріт обох команд було небагато, однак в центрі поля відбувалось напружене протистояння.

Агробізнес активізувався у останній чверті матчу, організувавши кілька цікавих атак, які спершу не мали результативного завершення. Та все ж за десять хвилин до кінця поєдинку м'яч побував у воротах нашого суперника. Русьян з лівого краю віддав у центр під удар Груші. На удар Віталія воротар зреагував, але м'яч відскочив до гравця Агробізнеса, що перебуває на перегляді, і він шансу не втратив.

Агробізнес здобуває першу перемогу у 2022 році, і вперше в історії перемагає львівські Карпати (всі матчі були контрольними: 1:1, 0:2, 1:0).

Наступний матч Агробізнес проведе знову у Винниках у СК Б. Маркевича (раніше згадувалась Академія футболу ФК Рух) на цьому ж полі, що сьогодні, 8 лютого. Суперник - луцька Волинь. Початок матчу о 13.30.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net