Благодійний турнір на підтримку ЗСУ

На Тернопіллі відбувся представницький благодійний міні-футбольний турнір, метою якого було зібрати кошти на підтримку ЗСУ. В ньому прийняли участь представники ФК Агробізнес.

До участі долучились 38 команд. Вони були розбиті на групи. Змагання відбулося в чотири етапи, на кожному з яких після одноколового турніру по дві кращих команди з групи виходили до наступного етапу.

Чотири ігрових дні відбулися у два минулі уїк-енди. Матчі відбувалися на ігрових майданчиках Тернопільського району неподалік Тернополя.

Варто відзначити високий рівень учасників. У змаганнях взяло участь чимало професіональних футболістів або таких, що нещодавно були в професіональному футболі. І навіть діючий учасник УПЛ, як наприклад, гравець полтавської Ворскли тернополянин Ігор Пердута.

Зазначимо, що у турнірі прийняли участь футболісти ФК Агробізнес, чи такі, що колись виступали за нашу команду.

Зокрема, капітан ФК Агробізнес Ігор Курило представляв команду ФК Тернопіль, його партнерами були адміністратор команди та екс-гравець ФК Агробізнес Андрій Дубчак, колишні гравці ФК Агробізнес Богдан Семенець, Сергій Атласюк та гравець ветеранів Агробізнес 35+ бронзовий призер чемпіонату України 2021 року серед ветеранів Андрій Кондзьолка.

Команда Ігоря Курила дійшла до третього етапу. Їй трішки не хватило, щоб потрапити до "фіналу чотирьох". У ключовому матчі групи в суботу 16 квітня команда Курила зійшлася з командою Ігоря Бадла (АПС-ветеран), який зокрема є гравцем ветеранів Агробізнес 40+.

Тут зібралися і інші гравці ветеранів, Сергій Богородіченко, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців, Матвій Николайчук, а також "мотор" команди екс-гравець ФК Агробізнес Андрій Скакун.

У драматичному на напруженому поєдинку, який до останніх секунд був безгольовим і давав шанси обом командам пробитися в четвірку кращих, все ж було забито надважливий м'яч. Сергій Богородіченко став його автором, відправивши свою команду у фінал, а команду Ігоря Курила на третю сходинку.

У неділю 17 квітня чотири найкращі команди визначали переможця. Приємно було побачити інших екс-гравців Агробізнеса Тараса Даньківа та Богдана Козу, які грали за Агробізнес у аматорські часи.

Сьогодні вони представляли команду Вікнини (Вікна), очевидно найбільшу сенсацію турніру. Хоча представляли Гусятинщину, та переважно складалася з гравців Волочиська і Підволочиська. Частина з них були, чи є гравцями підволочиського Збруч-Агробізнес.

Ще одним учасником "фіналу чотирьох" став потужний колектив Агрон (Великогаївська ОТГ).

Фінальні матчі тримали в напрузі до останньої хвилини останнього матчу, лише після нього відбувся розподіл команд у турнірній таблиці. Отже, перемогла команда Ігоря Бадла АПС-ветеран. В ключовому матчі дня він переміг Агрон. Переможну крапку, фактично "золотий м'яч" на останніх секундах забив Сергій Богородіченко.

Автанділ Гвіанідзе отримав красивий приз з рук голови Асоціації футболу Тернопільщини Тараса Юрика, а зібрані кошти в сумі більше 80000 грн ще у стартовий день турніру були передані представнику 44-ї тернопільської бригади ЗСУ.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net