Ігор Курило та інші представники Агробізнеса прийняли участь у благодійному матчі

1 травня збірна зірок тернопільського футболу зіграла у с. Боричківка неподалік Теребовлі на сучасному штучному футбольному полі проти однієї із найсильніших аматорських команд Тернопільщини Агрона (Великогаївська ОТГ).

Окрім Курила в матчі прийняли участь адміністратор команди Андрій Дубчак, екс-гравці ФК Агробізнес Сергій Атласюк, Богдан Семенець, Андрій Скакун, ветерани Андрій Кондзьолка, Ігор Бадло, Сергій Богородіченко, Автанділ Гвіанідзе, Матвій Николайчук... Взагалі збірна тернопільських зірок справді була зірковою. Чого вартує участь у матчі діючого гравця УПЛ Ігоря Пердути (Ворскла), колишнього гравця збірної України Григорія Ярмаша, який в недалекому минулому виступав за Зорю.а нині є її тренером, відомого тернопільського футболіста Тараса Дурая та інших.

Зазначимо, що не менш зірковим був тренерський штаб на чолі з Ігорем Яворським.

Цікавий поєдинок закінчився перемогою Агрона - 3:0, який забив два м'ячі у першому таймі, та ще один - у другому. Разом з тим на полі кипіла рівна цікава боротьба, однак перемога була за більш молодшими за віком футболістами.

Зазначимо, що вхід на матч був за квитками, також уболівальникам пропонувалися програмки до матчу, які вони з великим бажанням купували, адже всі виручені кошти йшли на потреби ЗСУ. У перерві матчу також відбувся аукціон футболок. Три з них від Григорія Ярмаша, Ігоря Пердути та приурочена до матчу із підписами усіх учасників знайшла своїх власників.

Благодійні матчі із участю зірок Тернопільщини стануть регулярними і вже в наступну середу відбудеться черговий такий матч у Теребовлі.