Благодійний матч у Волочиську

24 серпня в нашому краї гостювала національна збірна України серед ветеранів.

24 серпня 2022 на стадіоні «Юність» відбувся Благодійний матч до Дня Незалежності України та на підтримку ЗСУ. У гості до нас завітала національна збірна України серед ветеранів.

Їх суперниками стали ветерани ФК Агробізнес. Такі матчі вже традиційно відбуваються у Волочиську в головний святковий день для нашої держави. Цього разу він проходив у особливих умовах, під час війни, тож мав особливу вагу.

Матч був організований за підтримки Благодійного фонду родини Собуцьких, ТОВ Агробізнес та Асоціації ветеранів футболу України.

Ветеранська збірна України завітала до нас у неймовірному складі. Легенда українського футболу 85-річний Андрій Андрійович Біба, який в далекому 1966 вперше для київського Динамо виграв чемпіонство у тодішній СРСР, легендарний тренер Мирон Богданович Маркевич, Владислав Ващук, Андрій Воробей, Володимир Єзерський, Едуард Цихмейструк, Сергій Шищенко та інші. Команду на тренерському «містку» очолював відомий футболіст та тренер Юрій Максимов.

Ветерани Агробізнеса, які найближчими днями стартуватимуть у чемпіонаті Хмельницької області серед ветеранів 40+, зібралися, основним чином, у складі, який ми бачили у минулому чемпіонському сезоні, та поповнились кількома новачками. Також відзначаємо участь у складі Агробізнеса головного тренера основної команди Олександра Чижевського.

В обох команд сьогодні були відсутні гравці, які захищають нашу країну в складі ЗСУ: Олег Собуцький, Андрій Донець, Володимир Дузь, Сергій Чиж (старший), Сергій Чиж (молодший). Не зміг зіграти незмінний воротар ветеранської збірної України Святослав Сирота, який, воюючи на сході, зазнав поранення і зараз відновлюється. Та ми раді були побачити його у Волочиську.

Матч пройшов з перевагою збірної України, яка в першому таймі тричі відзначилася, у другому таймі ініціатива перейшла до футболістів Агробізнеса, які забили двічі, але так і не зуміли вирвати бодай нічию – 2:4.

В складі збірної України відзначилися – Мирон Маркевич (з пен.), Олександр Романчук, Сергій Нагорняк та Андрій Воробей, у Агробізнеса - Всеволод Семенов та Ігор Панчук.

Матчу передувала святкова програма, урочисті виступи організаторів, творчих талантів та учасників матчу, у перерві та після матчу відбувся благодійний аукціон, на який були виставлені неймовірні лоти, шалики з відомих матчів, м’ячі та футболки з підписами відомих футболістів. Найцікавіші з них – ігрові футболки з підписом Андрія Біби,  в якій він став чемпіоном СРСР в далекому 1966 році та Володимира Єзерського, в якій він в складі донецького Шахтаря здобув Кубок УЕФА в 2009 році з підписами усіх переможців.

В результаті благодійного аукціону була виручена значна сума, яка піде на підтримку ССО ЗСУ.