Агробізнес (Волочиськ) - Буковина (Чернівці) - 3:0

ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Агробізнес (Волочиськ) - Буковина (Чернівці) - 3:0

Чемпіонат України 2023/24. Перша ліга. 17 тур. 

18.11.2023. Волочиськ, стадіон "Юність". Без глядачів. +4.

Арбітри: головний - Михайло Липко (Івано­-Франківськ), асистенти головного арбітра - Віктор Аврамчук (Київська обл.), Олександр Лапицький (Житомир), четвертий арбітр: Ігор Садковський (Тернопільська обл.). Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне)

Агробізнес: Попович, Заєць, Даценко, Білий, Квасний, Теплий (Тишинінов 64), Толочко, Галенков (Тяпкін 90), Свистун (Шостак 78), Волков (Мячин 64), Кузьмин (Грицак 78)
Запасні: Хмеловський, Мінчев, Бариляк, Лень, Зоренко

Головний тренер: Олександр Чижевський

Буковина: Пономаренко, Рябий Д. (Пасічник 46), Новотрясов, Пець, Данилюк, Цурупін, Бодня (Глагола 67), Рябий А. (Прокопчук 76), Фарасеєнко, Скотаренко, Духота (Паламарчук 67, Червінський 90)
Запасні: Степаненко, Закорський, Штефанович

Головний тренер: Андрій Мельничук

Попередження:  Теплий 56, Попович 78, Тяпкін 90+3 - Бодня 36, Рябий Д. 44, Пасічник 90+2

Голи: Галенков 43, Кузьмин 58, Толочко 90+1

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2024/25. УЧАСНИКИ

ГРУПА А ГРУПА Б
Агробізнес  ВІкторія 
 Буковина
Діназ
Епіцентр Звягіль
Металіст Кудрівка
 Минай Лівий берег
Нива ФСК Маріуполь
Поділля Металіст 1925
Прикарпаття СК Полтава
Хуст  ЮКСА

 

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

 М Команда   І  В   Н   П     Р/М     О 
1 М-Мрія Хмельн. 10 7 2 1 39-23 23
2 Агробізнес-ДЮСШ 10 7 0 3 20-12 21
3 ДЮСШ-1 Хмельн. 10 6 1 3 20-10 19
4 Поділля Хмельн. 10 4 0 6 13-20 12
5 Новатор Хмельн. 10 3 1 6 17-15 10
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 10 1 0 9 9-43 3

 U11 група 1

 М  Команда    І    В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 8 7 0 1 36-8 21
2 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 8 6 1 1 40-7 19
3 Агробізнес-ДЮСШ 8 3 1 4 13-15 10
4 Фортеця Кам.-Поділ. 8 3 0 5 30-27 9
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 8 0 0 8 3-65 0

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ (2024)

 М  Команда    І    В   Н   П   М   О 
1  Агробізнес В 0 0 0 0 0-0 0
2  Ветеран Хмельн. 0 0 0 0 0-0 0
3  Агробізнес НУ 0 0 0 0 0-0 0
4  Епіцентр-Фортеця 0 0 0 0 0-0 0