Матч Агробізнес - Вікторіія відбудеться у Волочиську 24 березня 2024.
Рік створення – 2015
Президент – Сергій Бондаренко
Стадіон – «Ювілейний» (25830 місць)
Сайт – fcviktoria.sumy.ua
Футбольний клуб «Вікторія» (Миколаївка) був створений у 2015 році агрофірмою «Вікторія», що є базовим господарством Лебединського насіннєвого заводу.
Професійний статус команда отримала 24 червня 2021 року. У тому ж році стартувала в Другі лізі (10 місце в групі Б).
У сезоні 2023/24 – зайняла 4 місце в групі Б Першої ліги і вийшла в Чемпіонську групу.
В Кубку України 2023/24 дійшла до чвертьфіналу, де програла донецькому Шахтарю (0:3).
ДОСЯГНЕННЯ
Обласні змагання
Срібний призер Чемпіонату Сумської області – 2015, 2016, 2017.
Срібний призер Кубку Сумської області – 2015
Загальноукраїнські аматорські змагання
Срібний призер Кубку України серед аматорських команд – 2018
Чемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2018
Віцечемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2019
Срібний призер Кубку України серед аматорських команд – 2020
Чемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2020
Професійний футбол
Учасник змагань Другої ліги – 2021/22
Учасник змагань Першої ліги – 2023/24
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР
Анатолій Безсмертний (21.01.1969)
Очолив ФК Вікторія 21 вересня 2023 року.
МІЖСЕЗОННЯ 2023/24, ЗИМА. Деякі контрольні матчі Вікторії
20.02.2024 Вікторія – Нива Тернопіль - 2:0
27.02.2024 Вікторія – Поділля Хмельницький - 1:0
01.03.2024 Вікторія – Прикарпаття - 0:3
04.03.2024 Вікторія – Нива Тернопіль - 2:1
07.03.2024 Вікторія – Дружба Миронівка - 2:2
АГРОБІЗНЕС ТА ВІКТОРІЯ МІЖ СОБОЮ НЕ ЗУСТРІЧАЛИСЬ.
СКЛАД КОМАНДИ. ГРАВЦІ
ВОРОТАРІ | ||
1 | Шеліхов Денис | 23.06.89 |
32 | Литвиненко Олександр | 30.05.91 |
71 | Ярош Микола | 20.09.04 |
ЗАХИСНИКИ | ||
4 | Курелєх Валерій | 12.08.91 |
5 | Кравчук Юрій | 06.04.94 |
7 | Нелін Андрій | 17.07.91 |
17 | Корохов Євген | 17.03.98 |
19 | Данилюк Артем | 06.07.01 |
33 | Ульянов Дмитро | 01.12.93 |
45 | Сасовський Максим | 23.08.01 |
ПІВЗАХИСНИКИ | ||
8 | Савченко Олексій | 27.09.93 |
11 | Лебеденко Олександр | 13.08.89 |
18 | Бойко Максим | 27.05.04 |
21 | Покотилюк Максим | 21.02.88 |
25 | Шарай Станіслав | 25.05.97 |
27 | Долінський Денис | 16.01.98 |
28 | Копил Сергій | 03.09.02 |
29 | Байдал Антон | 08.02.00 |
70 | Чеглов Максим | 19.08.99 |
77 | Машталір Сергій | 20.08.98 |
НАПАДНИКИ | ||
9 | Шаврін Вадим | 15.05.88 |
15 | Євпак Максим | 18.09.02 |
22 | Шпирьонок Артем | 30.07.02 |
96 | Нич Назарій | 19.02.99 |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 24 | 19 | 3 | 2 | 43-14 | 60 |
2 | Інгулець | 24 | 17 | 4 | 3 | 49-15 | 55 |
3 | Лівий берег | 24 | 14 | 4 | 6 | 51-16 | 46 |
4 | Епіцентр | 24 | 10 | 10 | 4 | 33-25 | 40 |
5 | Кудрівка-Нива | 24 | 9 | 9 | 6 | 28-27 | 36 |
6 | Маріуполь | 24 | 8 | 11 | 5 | 26-21 | 35 |
7 | Вікторія | 24 | 9 | 7 | 8 | 21-25 | 34 |
8 | Полтава | 24 | 9 | 7 | 8 | 41-36 | 34 |
9 | Агробізнес | 24 | 9 | 7 | 8 | 23-22 | 34 |
10 | Прикарпаття | 24 | 8 | 9 | 7 | 32-26 | 33 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 7 | 3 | 1 | 24-8 | 24 |
2 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 20-8 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 16-10 | 23 |
4 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 3 | 4 | 13-17 | 15 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 4 | 2 | 5 | 25-20 | 14 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 15-20 | 11 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15-21 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 11 | 0 | 0 | 52-6 | 33 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 5 | 2 | 27-11 | 17 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 5 | 2 | 4 | 23-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 3 | 3 | 5 | 20-16 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 2 | 1 | 8 | 8-30 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 1 | 0 | 10 | 5-74 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-5 | 11 |
4 | Поділля Хмельн. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-13 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-24 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |