Агробізнес втратив перемогу над ФСК Маріуполь

Огляд матчу Агробізнес - Маріуполь.

Обидві команди потребують перемог. Агробізнес після сенсаційного виграшу в Інгульця зазнав поразки в Полтаві, спершу ведучи в рахунку. На своєму полі підопічні Чижевського виступають доволі переконливо – з часу мінімальної поразки від Карпат ще в вересні вони не мають домашніх поразок уже вісім матчів поспіль (п’ять перемог і три нічиї за цей час).

ФСК Маріуполь у минулому турі розійшовся миром із Кудрівкою-Нивою (0:0), останні три матчі не програє та в цілому навесні грає досить впевнено навіть у дебютному сезоні в Чемпіонській групі. Зважаючи на те, що суперники зовсім незнайомі між собою, протистояння очікувалося цікавим. От тільки основний воротар волочищан пропускав цей тур через перебір карток (зате дебютував Хмеловський).

Перший тайм був далеким від видовищності. На дві команди в дебюті був один забивний момент – але Кузьмин, виконавши хорошу підготовчу роботу, все ж не завершив атаку господарів голом.

Гості, більшою мірою, грали по супернику, вдало його гальмували та нав’язували боротьбу. Лише десь на 35-й хвилині вони вперше пробили по воротах, та й то – захисник Фатєєв був надто неточним. А це вже ближче до перерви знову хорошу нагоду відкрити рахунок створив Агробізнес. Касімов головою підсікав після подачі Зайця, але м’яч просвистів повз ворота.

Інтрига, яку команди приберегли на другий тайм, виправдалася відразу після відпочинку. Непогану атаку провів ФСК Маріуполь (Мельниченко пробив неточно), натомість, повели в рахунку господарі. Пішла атака через правий фланг, Касімов п’ятою залишив м’яча Зайцю, який намагався пробити, а вийшло, що подав на Войтіховського, і центрбек, який грає в атаці, головою забив із близької відстані – 1:0.

Це дебютний гол Максима в складі нової команди та третій у поточному чемпіонаті в цілому.

Гостям не хотілося програвати, відразу ж відповів гострим випадом Батальський – ветеран, який є найвлучнішим із сучасних гравців Першої ліги. Божевільний шанс був у захисника Терехова, але після кутового його удар із «мертвої» позиції зрикошетив знову за межі поля.

А тим часом на 69-й хвилині Галенков розкішно накрутив маріупольських оборонців і пасував вздовж воріт – якби хтось підставляв ногу, м’ячу й подітися було б нікуди, проте з завершенням в Агробізнесу тут не склалося. А жаль.

Справжню трагедію для господарів підготувала кінцівка матчу. ФСК Маріуполь заробив штрафний глибоко на правому фланзі півзахисту (Свистун врізався в Биковського), досвідчений Задоя м’яко навісив, а Терехов головою кивнув у дальній кут – 1:1.

Шостий гол у чемпіонаті для Артема, от вам і захисник! 35 очок набирає команда Краснопьорова, і хоча Агробізнес все ще на одне очко має більше, маріупольці не відпускають його в відрив.