Агробізнес залишає полтавців на останньому місці перед заключним туром

Огляд матчу 18 травня у Волочиську від SportArena.

Замикаючи турнірну таблицю при рівності очок, ці суперники в заключних турах прагнуть відштовхнутися від дна чемпіонської групи. У першому колі в Полтаві гості вели завдяки ранньому голу Волкова, проте голи Одарюка та Щербака дозволили господарям здобути вольову перемогу над Агробізнесом. От тільки вінгер Шмигельський, який тоді віддав дві результативні передачі, травмувався і від тої пори не може допомогти містянам.

Великі втрати господарів – основний воротар Попович і захисник Войтіховський, який грає в Чижевського нападника, не змогли взяти участь у цьому матчі. Належало показати, що навіть в експериментальному складі групи атаки Агробізнес може долати своїх суперників. Тим більше, найбільш досвідчений оборонець гостей Опанасенко не приїхав у Волочиськ.

Матч почався досить яскраво: вже в дебюті з передачі Галенкова пробивав Гаврушко, проте влучив у стійку воріт Полтави. Слідом поруч зі штангою направив м’яча Толочко.

А коли на кутовий від Волкова висунувся потужний оборонець Мячин, сталася велика неприємність для гостей. Десь від тулуба захисника СК Полтава Ходулі м’яч зрикошетив у ворота – 1:0.

Полтавська команда відповіла своєю атакою, проте центрхав Даниленко не влучив у ворота. А от Агробізнес провів потужну атаку через лівий край, Галенков акуратно відкотив на Кузьмина, який підробив і сильним ударом з лінії карного майданчика змусив капітулювати Варцабу – 2:0.

Для Романа це п’ятий гол у чемпіонаті при трьох асистах. Цей півзахисник дуже багато робить для атаки своєї команди при хронічних проблемах Агробізнесу з забивними нападниками.

І ще до перерви Теплий обікрав Даниленка, обіграв Одарюка й із правого флангу вистелив поперечну передачу на Кузьмина, якому не склало труднощів прийняти й правою пробити в ближній кут – 3:0. Ось вам і шостий гол у чемпіонаті для універсала.

Ще до перерви Галенков цілком міг закріпити і без того розгромну перевагу волочищан.

Щира та довірлива бесіда з тренерами допомогла СК Полтава збадьоритися. Після перерви досить небезпечно здалеку пробивав Одарюк, а коли захисник Білий не зміг перервати, а лише скинув у центр м’яча після пересічної флангової подачі, Володимир кволим ударом із рикошетом від оборонця влучив у ворота – 3:1. Третій гол при двох асистах вдалого зимового придбання полтавців. Тут же Одарюк міг забивати ще, проте з гоструватого кута не зміг переграти Хмельовського. Бив вивернутим миском, Хмельовський кінчиками пальців перевів м’яча на кутовий. Ще в одному моменті все той же Білий підчистив за Одарюком – прямо скажемо, керування грою господарі в ці хвилини втратили.

Проте без Шмигельського та з ненайкращою формою інших атакувальних лідерів СК Полтава не віднайшла атакувального потенціалу, щоб створити такий відіграш, який вдався Лівому берегу у Львові. Агробізнес залишає полтавців на останньому місці перед заключним туром.

Man of the Match: Роман Кузьмин (Агробізнес)

Нема в Агробізнесу зараз ні Семенця, ні Темнюка, ні ще когось із колишніх лідерів атак. Навіть оборонець Войтіховський, який за свої габарити закривав місце центрфорварда, пропускав тур через перебір карток. Але колишній гравець ротації Прикарпаття Кузьмин забезпечив господарям цю перемогу.