Агробізнес-ДЮСШ у третьому турі міні-футбольної ліги Волочиська

30 травня зазнали другої поразки.

Агробізнес-ДЮСШ - Мурсія - 1:4

Голи: 23ʼ Галісевич - 7ʼ Шейко, 11ʼ Ведерін, 32ʼ Семенов, 40ʼ Кубик

Склади команд:
 
Агробізнес-ДЮСШ:1 Осмеда Ярослав,5 Білик Ілля,7 Старіков Олександр,8 Рибак Костянтин,9 Галісевич Назар,10 Безкоровайний Ілля,11 Камяра Владислав,12 Довгий Богдан,13 Котельніков Дмитро,16 Добровольський Олександр,18 Гладовський Артем,20 Козел Назар.
 
Мурсія:1 Климчук Володимир,7 Кубик Олег,5 Семенов Всеволод,9 Шейко Арсен,4 Ведерін Андрій,8 Сіньков Дмитро,3 Франков Михайло,23 Чиж Сергій,69 Ващук Артем.
Попередження:39ʼ Чиж
 

В збірну туру потрапив воротар Агробізнеса-ДЮСШ Богдан Довгий

Турнірна таблиця благодійного чемпіонату м. Волочиська з міні-футболу 2024 року за підсумками 3-го туру.

Турнір проводиться за фінансової підтримки «Благодійного фонду Родини Собуцьких»

Допомогти ЗСУ можна через благодійні скриньки або за наступними реквізитами:

Найменування отримувача:

БО БФ РОДИНИ СОБУЦЬКИХ

Код отримувача:

44893256

Рахунок отримувача:

UA953052990000026005011029067

Назва банку:

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Благодійний чемпіонат з міні-футболу м. Волочиська у соц.мережах:

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2024/25. УЧАСНИКИ

ГРУПА А ГРУПА Б
Агробізнес  ВІкторія 
 Буковина
Діназ
Епіцентр Звягіль
Металіст Кудрівка
 Минай Лівий берег
Нива ФСК Маріуполь
Поділля Металіст 1925
Прикарпаття СК Полтава
Хуст  ЮКСА

 

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

 М Команда   І  В   Н   П     Р/М     О 
1 М-Мрія Хмельн. 10 7 2 1 39-23 23
2 Агробізнес-ДЮСШ 10 7 0 3 20-12 21
3 ДЮСШ-1 Хмельн. 10 6 1 3 20-10 19
4 Поділля Хмельн. 10 4 0 6 13-20 12
5 Новатор Хмельн. 10 3 1 6 17-15 10
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 10 1 0 9 9-43 3

 U11 група 1

 М  Команда    І    В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 8 7 0 1 36-8 21
2 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 8 6 1 1 40-7 19
3 Агробізнес-ДЮСШ 8 3 1 4 13-15 10
4 Фортеця Кам.-Поділ. 8 3 0 5 30-27 9
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 8 0 0 8 3-65 0

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ (2024)

 М  Команда    І    В   Н   П   М   О 
1  Агробізнес В 0 0 0 0 0-0 0
2  Ветеран Хмельн. 0 0 0 0 0-0 0
3  Агробізнес НУ 0 0 0 0 0-0 0
4  Епіцентр-Фортеця 0 0 0 0 0-0 0