Оприлюднено календар чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів.
ДЮФЛ ХО 2023. U12. 5 тур. 6 червня 2023. Волочиськ. Тренувальне (нижнє) поле.
На Львівщині відбудеться турнір пам'яті відомого масажиста.
Дві перемоги та поразка від лідера, юні футболісти трьох вікових груп провели чергові матчі.
Кількість команд зросла порівняно із минулим сезоном.
Президент ПФЛ про контури сезону 2023/24.
Вирішальні матчі відбудуться 17-18 червня у Вишневому (Київська область).
ДЮФЛ ХО 2023. U12. 4 тур. 31 травня 2023. Волочиськ. Тренувальне (нижнє) поле.
Голи у Агробізнес-ДЮСШ: Мелимука (2), Стець
30 травня у Волочиську розпочався масштабний турнір.
ДЮФЛ ХО 2023. U16. 4 тур. 30 травня 2023. Кам'янець-Подільський р-н.
Голи: Безкоровайний (5), Рибак (2), Назаренко, Гуна
27 травня у Тернополі визначався один з учасників фінального етапу.
Головний тренер ФК Агробізнес відповів на запитання клубної пресслужби.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 23 | 18 | 3 | 2 | 42-14 | 57 |
2 | Інгулець | 23 | 16 | 4 | 3 | 45-15 | 52 |
3 | Лівий берег | 23 | 14 | 4 | 5 | 50-14 | 46 |
4 | Епіцентр | 23 | 9 | 10 | 4 | 32-25 | 37 |
5 | Маріуполь | 23 | 8 | 11 | 4 | 26-20 | 35 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Агробізнес | 23 | 9 | 7 | 7 | 23-21 | 34 |
8 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
9 | Кудрівка-Нива | 23 | 8 | 9 | 6 | 26-26 | 33 |
10 | Вікторія | 23 | 8 | 7 | 8 | 20-25 | 31 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 7 | 3 | 1 | 24-8 | 24 |
2 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 20-8 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 16-10 | 23 |
4 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 3 | 4 | 13-17 | 15 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 4 | 2 | 5 | 25-20 | 14 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 15-20 | 11 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15-21 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 11 | 0 | 0 | 52-6 | 33 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 5 | 2 | 27-11 | 17 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 5 | 2 | 4 | 23-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 3 | 3 | 5 | 20-16 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 2 | 1 | 8 | 8-30 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 1 | 0 | 10 | 5-74 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-5 | 11 |
4 | Поділля Хмельн. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-13 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-24 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |