9 лютого, субота
13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2
16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3
10 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Поділля (Хмельницький) – 1:4
16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0
13 лютого, середа
12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0
14 лютого, четвер
11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0
14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1
16 лютого, субота
13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0
17 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0
16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4
20 лютого, середа
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:-
14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1
21 лютого, четвер
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0
14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0
23 лютого, субота
16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1
24 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1
16.00. Поділля (Хмельницький) – Поділля U17 (Хмельницький)* - 5:0
27 лютого, середа
12.30. Нива (Вінниця) – Поділля (Хмельницький) - 0:0
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-
28 лютого, четвер
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Поділля (Хмельницький) - 0:8
14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2
1 березня, п'ятниця
Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0
2 березня, субота
13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2
3 березня, неділя
12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0
15.00. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля (Хмельницький) - 1:0
????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +
* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17, кілька гравців команди Поділля U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |