Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

20 червня. 19.00
Теофіполь
Чемпіонат Хмельницької
області серед
ветеранів 40+

ІСКРА
(Теофіполь)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 28 21 4 3 72-21 67
2  Колос 28 15 9 4 45-18 54
3  Волинь 28 17 7 4 55-30 52
4  Металіст 1925 28 15 6 7 35-19 51
5  Авангард 28 14 6 8 44-26 48
6  Оболонь Бровар 28 13 8 7 35-28 47
7  Інгулець 28 11 9 8 35-32 42
8  Балкани 28 10 8 10 28-31 38
9  Миколаїв 28 10 7 11 34-32 37
10  Прикарпаття 28 10 4 14 41-39 34
11  Рух 28 8 10 10 35-35 34
12  Гірник-Спорт 28 5 12 11 24-43 27
13 Агробізнес 28 3 10 15 17-36 19
14  Суми 28 3 7 18 21-91 16
15  Зірка 28 1 1 26 10-49 4

Чемпіонат України (аматори) 2016-2017

Група 1

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 20 14 6 0 36 - 5 48
2 Чайка 20 12 3 5 28 - 16 39
3 Оскар 20 11 5 4 32 - 18 38
4 ОДЕК 20 12 1 7 34 - 18 37
5 Рочин 20 10 7 3 24 - 10 37
6 Нива (Теребовля) 20 8 2 10 20 - 26 26
7 Нива (Тернопіль) 20 5 6 9 15 - 24 21
8 Ковель-Волинь 20 5 4 11 25 - 35 19
9 ФК Малинськ 20 5 3 12 23 - 36 18
10 ФК Львів 20 3 4 13 19 - 31 13
11 Чортків-Педунівер. 20 3 3 14 17 - 54 12