Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
5 тур
27 червня, 17.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ТЕМП
(Шепетівка)

 

 

КОНТАКТИ

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2020/21

М Команда І В Н П М О
1  Верес 30 21 5 4 56-21 68
2  Чорноморець 30 18 7 5 45-23 61
3  Металіст 1925 30 16 8 6 36-22 56
4  Миколаїв 30 15 8 7 49-23 53
5  Агробізнес 30 15 7 8 46-27 52
6  Альянс 30 14 9 7 46-31 51
7  Волинь 30 13 7 10 39-28 46
8  Оболонь 30 13 4 13 44-35 43
9  Гірник-Спорт 30 11 5 14 43-45 38
10  ВПК-Агро 30 11 4 15 30-48 37
11  Полісся 30 9 8 13 32-37 35
12  Авангард 30 9 5 16 32-51 32
13  Нива Т 30 8 7 15 30-50 31
14  Прикарпаття 30 8 6 16 25-45 30
15  Кремінь 30 6 6 18 23-50 24
16  Кристал  30 3  4  23 21-61 13

Чемпіонат України (аматори) 2016-2017

Група 1

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 20 14 6 0 36 - 5 48
2 Чайка 20 12 3 5 28 - 16 39
3 Оскар 20 11 5 4 32 - 18 38
4 ОДЕК 20 12 1 7 34 - 18 37
5 Рочин 20 10 7 3 24 - 10 37
6 Нива (Теребовля) 20 8 2 10 20 - 26 26
7 Нива (Тернопіль) 20 5 6 9 15 - 24 21
8 Ковель-Волинь 20 5 4 11 25 - 35 19
9 ФК Малинськ 20 5 3 12 23 - 36 18
10 ФК Львів 20 3 4 13 19 - 31 13
11 Чортків-Педунівер. 20 3 3 14 17 - 54 12