Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Агробізнес отримав новий календар матчів

7 вересня шляхом жеребкування створено календар 2 і 3 кіл групи А Другої ліги.

В зв’язку з тим, що групу А Другої ліги чемпіонату України покинула команда ФК Тернопіль і двом командам групи в кожному турі приходилось пропускати матчі, що суттєво впливало на ритмічність турніру, було вирішено пережеребкувати календар 2-го та 3-го кіл в групі А.

Тепер базові дні матчів виключно у вихідні дні. 

Пропонуємо Вашій увазі календар матчів Агробізнеса у групі А Другої ліги в 2017 році

15 вересня, п'ятниця. 12 тур
Агробізнес – Поділля (Хмельницький)
(Базовий день матчу 16 вересня був замінений днем раніше)

24 вересня, неділя. 13 тур
Скала (Стрий) – Агробізнес

30 вересня, субота. 14 тур
Агробізнес – Арсенал-Київщина (Біла Церква)

7 жовтня, субота. 15 тур
ФК Львів – Агробізнес

15 жовтня, неділя. 16 тур
Агробізнес – Нива (Тернопіль)

21 жовтня, субота. 17 тур
Буковина (Чернівці) – Агробізнес

29 жовтня, неділя. 18 тур
Агробізнес – Полісся (Житомир) 

4 листопада, субота. 19 тур
Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес

Матч 20 туру (останній тур другого кола) Агробізнес – Нива-В відбудеться у 2018 році.

ПОВНИЙ КАЛЕНДАР МАТЧІВ У ДРУГІЙ ЛІЗІ "А" 2017-2018

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7