Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 1711.jpg
24 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Агробізнес отримав новий календар матчів

7 вересня шляхом жеребкування створено календар 2 і 3 кіл групи А Другої ліги.

В зв’язку з тим, що групу А Другої ліги чемпіонату України покинула команда ФК Тернопіль і двом командам групи в кожному турі приходилось пропускати матчі, що суттєво впливало на ритмічність турніру, було вирішено пережеребкувати календар 2-го та 3-го кіл в групі А.

Тепер базові дні матчів виключно у вихідні дні. 

Пропонуємо Вашій увазі календар матчів Агробізнеса у групі А Другої ліги в 2017 році

15 вересня, п'ятниця. 12 тур
Агробізнес – Поділля (Хмельницький)
(Базовий день матчу 16 вересня був замінений днем раніше)

24 вересня, неділя. 13 тур
Скала (Стрий) – Агробізнес

30 вересня, субота. 14 тур
Агробізнес – Арсенал-Київщина (Біла Церква)

7 жовтня, субота. 15 тур
ФК Львів – Агробізнес

15 жовтня, неділя. 16 тур
Агробізнес – Нива (Тернопіль)

21 жовтня, субота. 17 тур
Буковина (Чернівці) – Агробізнес

29 жовтня, неділя. 18 тур
Агробізнес – Полісся (Житомир) 

4 листопада, субота. 19 тур
Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес

Матч 20 туру (останній тур другого кола) Агробізнес – Нива-В відбудеться у 2018 році.

ПОВНИЙ КАЛЕНДАР МАТЧІВ У ДРУГІЙ ЛІЗІ "А" 2017-2018

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

24 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7