У Волочиську завершився 27-й Кубок міста

15 лютого визначились призери Кубка Волочиська 2020 пам'яті Тараса Осадчука.

Нагадаємо, що він проходив з 8 по 15 лютого. 13 команд з Волочиська, Підволочиська та навколишніх населених пунктів виборювали звання переможця.

З результатами матчів та турнірними таблицями можна ознайомитися тут

14 лютого відбулися півфінали, які визначили учасників фінального матчу. Вони були прогнозовані.

Оболонь (Підволочиськ) - Поляни - 6:0

П'ятачок (Волочиськ) - Користова - 9:3

15 лютого у фіналі зійшлися ті ж команди, що у 2019 році.

Фынальному матчу передував матч за третє місце.

Користова - Поляни - 9:2

Минулоріч Оболонь перемогла з мінімальним рахунком. Цього року з рахунком 2:1 по ходу матчу вигравав П'ятачок, однак оболонці змогли зрівняти рахунок і долю фіналу вирішили пенальті. З рахунком 3:2 по пенальті перемогу здобув Підволочиськ і ще на рік зберіг у себе перехідний кубок.

У фіналі в складах обох команд ми побачили гравців, які так чи інакше мають чи мали відношення до ФК Агробізнес:

В Оболоні - Сергій Шум, Тарас Пліс, Тарас Даньків.

В П'ятачку - Андрій Донець, Сергій Чиж, Ярослав Миронюк, Євген Ємаєв, Олег Кубик.

Крім цього, в команді "бронзового" призера з Користової вступали екс-гравець ФК Агробізнес Богдан Коза та лікар команди Ярослав  Яремішин, а в чвертьфіналісті "Підриємці" - тренер Сергій Добропольський.

На паркеті спортзалу "Дружба" впродовж усього поєдинку тривала запекла боротьба, яка в основний час принесла нічию.

Тарас Пліс відкрив рахунок, скориставшись нещільністю суперника в обороні, пославши м'яч у "дев'ятку" - 1:0

Згодом Ярослав Миронюк відновив перевагу - 1:1.

Андрій Донець вивів свою команду уперед - 1:2

Та все ж Оболонь у кінці першого тайму зуміла зрівняти рахунок. Кращий бомбардир турніру Тарас Даньків поставив крапку в забитих м'ячах - 2:2.

В другому таймі ціна гола була дуже великою, команди віддали перевагу власній надійності. При тому, що швидкості були шаленими, бажання вирвати перемогу безмірним, м'ячів так і не було забито.

Доля матчу вирішилася у серії футзальних пенальті.

Воротар П'ятачка Сергій Чиж "творив чудеса" сьогодні протягом основного часу та виручити свою команду в післяматчевій "лотереї" не зумів. Оболонь була влучнішою і виграла турнір вдруге поспіль.

Після фінального матчу відбулося нагородження.

Перший заступник мера Волочиська Олександр Васильченко, директор волочиського хлібзаводу ТОВ "Агробізнес" Василь Заболотний та інші спонсори турніру вручили винагороди учасникам та кращим гравцям.

За офіційною версією найкращими гравцями турніру стали:

"Найкращий гравець" - Ярослав Миронюк (П'ятачок)

"Найкращий бомбардир" - Тарас Даньків (Оболонь) - 19 голів.

"Найкращий воротар" - Сергій Чиж (П'ятачок)

"Найкращий захисник" - Сергій Шум (Оболонь)

"Найкращий нападник" - Дмитро Познанський (Транс Авто Д) - приз отримав представник команди Павло Терлецький

Призерам були вручені кубки та медалі. Переможцям крім цього - перехідний кубок.

Також численні спонсори вручили свої призи.

Від ТОВ Агробізнес Василь Заболотний привітав усіх футболістів та вручив відзнаки кращим гравцям. По версії ТОВ Агробізнес п'ять кращих гравців турніру: Тарас Даньків та воротар Олег Глушка (всі - Оболонь), Олег Кубик, Ярослав Миронюк, Євген Ємаєв (всі - П'ятачок).